пʼятницю, 19 червня 2009 р.

Чим дальше, тим гірше...

Зустріч з одним із лідерів першості принесла нашій команді чергову поразку. Початок гри пройшов у шаленому темпі, команди діяли на зустрічних курсах. Після ударів господарів ворота жидачівської команди двічі спасала штанга. А от наші скористалися своєю можливістю забити гол. Подача кутового і наш гравець без проблем вганяє м’яч у сітку 1-0. Такий перебіг подій на полі, явно не влаштовував господарів, які повністю притисли суперників до власних воріт. І на 19-ій та 21-ій хвилинах господарі двічі забивали у наші ворота, а ще через шість хвилин рахунок у матчі був вже 3-1. Наші суперники повністю контролювали хід поєдинку і ще до перерви мали кілька нагод, щоб забити гол. Але більше м’ячів у першому таймі глядачі не побачили. По перерві гра не змінила характеру і футболісти "Вишні" переважали своїх опонентів. Моментів для взяття воріт ФК "Жидачів" було більш чим достатньо. Наші ворота спасали і штанги, і поперечка, і наш воротар демонстрував майстерність і самі ж нападники господарів промахувалися з вигідних становищ. Все ж ближче до завершення матчу два м’ячі таки побували у сітці наших воріт. У підсумку поразка з розгромним рахунком 1-5. Після цього в пасиві нашої команди стало 24 пропущених м’яча. Це найгірший показник серед усіх команд Першої ліги.